Szukaj
Close this search box.

O nas

Kim jesteśmy

Nasza firma to zespół pasjonatów, którzy spotkali się po raz pierwszy w 2014 roku. Od tego czasu wspólnie realizujemy różnorodne projekty sieciowe. Wywodzimy się ze świata inżynierii, co nadaje naszym działaniom głębszy sens i precyzję.

To, co nas wyróżnia, to nie tylko umiejętności, ale przede wszystkim nasza wspólna pasja. Kochamy pracę nad projektami sieciowymi i to, co robimy sprawia nam ogromną przyjemność. Jesteśmy znani z profesjonalizmu, dokładności i umiejętności dowożenia projektów.

Nasza praca to nie tylko obowiązek, to również sposób na ciągłe rozwijanie się i poszerzanie wiedzy. Pasjonujemy się technologicznymi niuansami i stale dążymy do zgłębienia tych obszarów.

Działamy jako zgrany zespół, co pozwala nam efektywnie współpracować i osiągać wyjątkowe efekty. Nasza długoletnia historia świadczy o naszym zaangażowaniu i determinacji w realizacji projektów. Nieustannie śledzimy najnowsze trendy i innowacje, aby nasze projekty były realizowane na najwyższym poziomie. Dla nas technologia to nie tylko praca, to prawdziwa pasja i sposób na życie.

Jesteśmy:

expertami

dokładni

godni zaufania

Dlaczego powstaliśmy

Firma LOOPUS powstała jako odpowiedź na pojawiające się problemy przedstawicieli wielu firm, którzy dysponowali zasobami handlowymi ale nie byli w stanie stworzyć odpowiednio doświadczonej struktury technicznej, nie mieli odpowiedniego doświadczenia inżynierskiego i “know-how” albo po prostu nie mieli wolnych zasobów technicznych.

W sytuacjach, gdy pojawiają się wspomniane trudności, działamy jako zespół, łącząc nasze siły z partnerami, aby efektywnie realizować projekty. Dzięki temu zabiegowi zacieśniamy współpracę z naszymi partnerami oraz zwiększamy wspólne zaufanie.

Zaufanie, współpraca oraz działanie według modelu biznesowego WIN-WIN są dla nas wartościami nadrzędnymi, według których działamy od samego początku istnienia naszej działalności.

Każdy zrealizowany przez nas projekt jest realizowany na 110%. Jeśli partner biznesowy lub klient ma jakieś zastrzeżenia odnośnie dostarczonych usług to natychmiast je poprawiamy tak aby klient końcowy był zadowolony.

Jakie są nasze kompetencje?

01

Jesteśmy jedynym w Polsce Autoryzowanym Partnerem Huawei, który ma status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Huawei tzw. HALP (Huawei Autorized Learning Partner). Pozostałe dwa autoryzowane centra szkoleniowe należą do dystrybutorów rozwiązań Hauwei.

02

Jako jedyny HALP w Polsce posiadamy instruktorów z uprawnieniami do przeprowadzania najbardziej zaawansowanego technicznie szkolenia z zakresu działania sieci IP oraz Storage. Certyfikaty noszą nazwę “HCIE Datacom Instructor” i "HCIE Storage Instructor.

03

W strukturach naszej firmy znajdują się trzy osoby, które posiadają najwyższe certyfikaty Huawei’a – Huawei Certified ICT Expert.

04

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Serwisowym Huawei, tzw. CSP (Certified Service Partner) o statusie 5 gwiazdek, w zakresie wsparcia rozwiązań sieciowych oraz o statusie 4 gwiazdek w zakresie wsparcia rozwiązań Storage. Dane ze strony Huawei’a datowane na 3 stycznia 2019 roku pokazują, że jest to najwyższy aktualnie status partnera serwisowego Huawei w Polsce. Oprócz nas są jeszcze tylko 2 takie firmy w tym 1 dystrybutor Huawei.

05

Nasze doświadczenie zbieraliśmy przez kilkanaście lat w obszarze IT. Część z naszych inżynierów ma związek z branżą telekomunikacyjną od 2005 roku, a z urządzeniami Huawei mamy styczność od roku 2008. Wiedza i doświadczenie które posiadamy pochodzi w wielu projektów, małych, dużych i bardzo dużych ogólnokrajowych, które realizowaliśmy dla klientów telekomunikacyjnych oraz klientów z rynku enterprise. Projekty, w których braliśmy udział były realizowane na obszarze Polski oraz poza nią. Zakresy realizowanych projektów obejmowały zaprojektowanie, konfigurację, instalację, wdrożenie, przeprowadzenie testów oraz wykonanie wszelkiego typu dokumentacji (Koncepcji Technicznej, Projektu Technicznego, Dokumentacji Powykonawczej).

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Huawei'a - HALP

W ramach naszej działalności podpisaliśmy z Huawei Polska umowę na bazie której firma Loopus uzyskała status Autoryzowanego Partnera Szkoleniowego (Huawei Authorized Learning Partner – HALP).

W naszych strukturach posiadamy osoby, które posiadają certyfikat (HCIE R&S Instructor) zezwalający na przeprowadzanie szkoleń z najwyższego, eksperckiego, poziomu z zakresu działania sieci IP oraz rozwiązań Storage.

Dzięki uzyskaniu statusu HALP możemy przeprowadzać szkolenia techniczne, które są autoryzowane przez Huawei’a.

Pełną listę szkoleń można zobaczyć TUTAJ.