Zarządzanie lukami nowej generacji.

Zarządzanie lukami nowej generacji.

Pomagamy Ci być o krok przed cyberprzestępcami, identyfikując luki w zabezpieczeniach na całej powierzchni ataku, obejmujące zarówno zasoby techniczne, jak i ludzkie.

Holm Security to Platforma zarządzania lukami nowej generacji, która obejmuje:

  1. Skanowanie sieci i systemu – Przejmij kontrolę nad swoim cyberbezpieczeństwem dzięki skanowaniu systemu i sieci. Zajmujemy się wszystkimi częściami Twojej infrastruktury — systemami publicznymi i lokalnymi, komputerami lokalnymi i zdalnymi, urządzeniami i sprzętem sieciowym, infrastrukturą chmurową, IoT oraz OT/SCADA.
  2. Skanowanie aplikacji internetowych – Zmniejsz powierzchnię ataku i zidentyfikuj szeroki zakres luk w zabezpieczeniach swoich witryn i aplikacji internetowych — w tym skrypty krzyżowe (XSS), wstrzykiwanie kodu SQL i luki w zabezpieczeniach OWASP Top 10. Obsługuje również skanowanie interfejsów API w celu zapewnienia ich bezpieczeństwa.
  3. Szkolenie w zakresie phishingu i świadomości o cyberzagrożeniach – Zbuduj swoją ludzką zaporę ogniową za pomocą symulowanych ataków e-mail, takich jak phishing, spear phishing, oszustwa CFO/CEO i ransomware. Zwiększ odporność pracowników dzięki spersonalizowanym, dostosowanym i zautomatyzowanym szkoleniom uświadamiającym.

Przetestuj rozwiązanie – kontakt.