Webinar dot. Cyberochrony dla placówek medycznych, 22.6.2022

  Webinar dot. Cyberochrony dla placówek medycznych, 22.6.2022

Novicom, s.r.o., Třebohostická 14, 100 00, Prague, Czech Republic

https://www.novicom.cz, info@novicom.cz 

Contact person: Anna Chebdowska, Sales representative, anna.chebdowska@novicom.cz

Grupa Loopus Polska

loopus.pl 

Kontakt: Robert Rudzik, sales executive,  Robert.rudzik@loopus.pl, tel. +48 601 130423

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na specjalny webinar naszego partnera
biznesowego – czeskiego producenta Novicom, który jest przeznaczony dla sektora zdrowia
ze szczególnym naciskiem na potrzeby placówek medycznych w zakresie cyberochrony.

W obliczu tak poważnych wyzwań jak pandemia COVID-19 oraz obecnie toczona wojna za naszymi wschodnimi granicami m.in. szpitale stoją wobec stale wzrastającego zagrożenia atakami hackerskimi. W przypadku ochrony zdrowia mamy do czynienia
z 8-krotnie większą liczbą ataków niż w przypadku pozostałych sektorów gospodarki. Spotkanie to będzie okazją do zdobycia cennych informacji na temat koncepcji aktywnej cyberochrony Novicom dla placówki medycznej, gdzie głównie zostanie omówiony produkt Novicom ADDNET, który w znacznym stopniu upraszcza monitorowanie sieci, zarządzanie (DDI) i kontrolę dostępu do sieci (NAC).

Już pod koniec 2019 roku Novicom rozpoczął aktywne wsparcie grupy czeskich szpitali ciężko doświadczonych masowymi atakami hackerskimi. W związku z czym chcielibyśmy podzielić się naszą wiedzą, doświadczeniem oraz przykładem praktycznego zastosowania produktów Novicom na przykładzie placówki medycznej.

Posiadamy świadomość, że sektor zdrowia znajduje się w czołówce najczęściej atakowanych branż przez cyberprzestępców. Wzrasta odpowiedzialność oraz straty finansowe dla placówek medycznych, które odpowiadają za życie i zdrowie milionów ludzi. W tej sytuacji zapraszamy na specjalny webinar Novicom.

AGENDA:
• Rola rozwiązań Novicom w tworzeniu efektywnych oraz rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa i aktywnego SOC dla szpitali
• Zalety rozwiązania do monitorowania i zarządzania usługami sieciowymi – rozwiązanie ADDNET: DDI/NAC
• NAC i podstawowe usługi sieciowe w odpowiedzi na cyberatak
• Zaawansowane zasady sieciowe – DACL i mikrosegmentacja – zapobieganie rozprzestrzenianiu się ransomware
• Case study wdrożenia w placówce medycznej
• Podsumowanie zalet produktów Novicom oraz koncepcji aktywnego SOC
• Dyskusja oraz pytania od uczestników

Webinar jest bezpłatny.
Ruszamy 22 czerwca 2022 r. w godz. 10:00 – 12:00.
Język spotkania: polski.

W ramach webinaru zapoznamy uczestników z zaletami rozwiązania produktów Novicom w budowaniu aktywnego cyberbezpieczeństwa, które wspiera koncepcję tzw. Aktywnego SOC (Security Operation Center). Zaprezentujemy, w jaki sposób osiągnąć ten model i utrzymać wysoki poziom stałej cyberochrony dla placówek medycznych.

Rozwiązania Novicom doskonale oddają wizję Active SOC (Security Operation Center), którą Novicom wraz ze swoimi partnerami SOC promuje na rynku. Integracja tych systemów daje administratorowi potężne narzędzie do natychmiastowego reagowania, efektywnego zarządzania usługami sieciowymi i kontrolą dostępu do sieci wraz z Novicom ADDNET, możliwość wizualizacji zasobów sieciowych, w tym ich wpływu na usługi biznesowe poprzez Novicom BVS, oraz wraz z rozwiązaniem Novicom ELISA pozwala na gromadzenie i ocenę zdarzeń cyberbezpieczeństwa. Rozwiązania te tworzą unikalne portfolio, które przygotowuje klientów do szybkiego i bezproblemowego połączenia z usługą SOC.