Przechowywanie danych

Wiodące w branży pojemności i wydajności przechowywania danych

Pamięci OceanStor

Rozproszona pamięć masowa Huawei OceanStor oferuje wiodącą w branży pojemność i wydajność, z możliwością liniowego zwiększania obu tych elementów w miarę dodawania większej liczby węzłów. Warstwowa pamięć masowa przechowuje gorące dane na dyskach półprzewodnikowych (SSD), ciepłe dane na dyskach twardych o dużej gęstości (HDD), a zimne dane na zwykłych dyskach twardych – dostarczając wydajność tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna, przy jednoczesnym zrównoważeniu kosztów.

Wiodąca wydajność

Warstwy pamięci masowej

Prostota i łatwość użycia

Wydajność wzrasta liniowo wraz ze wzrostem pojemności, a wysoka przepustowość zapewnia wydajność testów genetycznych.

Różne warstwy pamięci masowej przechowują oddzielnie gorące, ciepłe i zimne dane: dane są inteligentnie migrowane do optymalnych nośników pamięci (różniących się kosztami), aby pomóc w zarządzaniu całkowitym kosztem posiadania (TCO).

Platforma oprogramowania jest wdrażana i konfigurowana automatycznie. Rozszerzenie pojemności jednym kliknięciem umożliwia dodanie węzła w zaledwie 60 sekund.

Pamięci stosowane w sektorach: rząd, finansach, telekomunikacji, energetykcea i mediach.

Huawei OceanStor 6800F V5 krytyczne systemy pamięci masowej all-flash (OceanStor 6800F V5) są przeznaczone do zastosowań klasy korporacyjnej, zaprojektowana z myślą o aplikacjach korporacyjnych o znaczeniu krytycznym.

Dzięki gotowemu do pracy w chmurze systemowi operacyjnemu OceanStor OS, wiodąca w branży platforma sprzętowa i inteligentne oprogramowanie do zarządzania OceanStor 6800F V5 zapewnia najwyższą funkcjonalność, wydajność, wydajność, niezawodność i łatwość użytkowania.

OceanStor 6800F V5 w pełni spełnia wymagania dotyczące przechowywania danych w dużych bazach danych online przetwarzanie transakcyjne (OLTP)/przetwarzanie analityczne online (OLAP), udostępnianie plików, chmura, komputery i wiele innych aplikacji.

To sprawia, że ​​OceanStor 6800F V5 jest idealny do zastosowanie w sektorach takich jak rząd, finanse, telekomunikacja, energetyka i media.

Ponadto OceanStor 6800F V5 można wdrożyć z szeroką gamą wydajnych i elastycznych

rozwiązania do backupu i odtwarzania po awarii zapewniające ciągłość biznesową i bezpieczeństwo danych, dostarczanie doskonałych usług magazynowych.

Pamięci stosowane dla doskonałych usług magazynowych oraz dla sektorów takich jak rząd, finanse, telekomunikacja, energia i media.

Huawei OceanStor 5300F, 5500F, 5600F i 5800F V5 średniej klasy systemy pamięci masowej all-flash

(w skrócie OceanStor F V5 średniej klasy pamięć masowa) zapewnia wysoką wydajność, niskie opóźnienia i wysokie skalowalność wymagana w dobie chmury.

Średnia pamięć masowa OceanStor F V5 zawiera wszystkie funkcje wysokiej dostępności (HA) i funkcje klasy korporacyjnej pamięci masowej Huawei, zapewniające najwyższą funkcjonalność, wydajność, wydajność, niezawodność i łatwość użytkowania. W pełni spełnia dane wymagania dotyczące przechowywania dużych baz danych OLTP/OLAP, udostępnianie plików, przetwarzanie w chmurze i wiele innych aplikacji, co czyni go idealnym wyborem dla sektorów takich jak rząd, finanse, telekomunikacja, energia i media. Pamięć masowa OceanStor F V5 klasy średniej zapewnia również szeroką gamę wydajnych i elastyczne rozwiązania do backupu i odtwarzania po awarii (DR) zapewniające ciągłość biznesową i bezpieczeństwo danych, dostarczanie doskonałych usług magazynowych.

Pamięci stosowane w sektorach: rząd, finanse, telekomunikacja, energetyka, transport i produkcja.

OceanStor 18500F i 18800F V5 do krytycznych systemów pamięci masowych all-flash (w skrócie OceanStor F V5) to krytyczne macierze all-flash firmy Huawei.

Łączą wszystkie dojrzałe funkcje wysokiej dostępności i funkcje pamięci masowej Huawei klasy korporacyjnej. Wiodący w branży skalowalność, wydajność i architektura gotowa na chmurę hybrydową umożliwiają OceanStor F V5 o znaczeniu krytycznym pamięć masowa zapewniająca optymalne usługi danych dla przedsiębiorstw oraz prostsze i bardziej elastyczne kierownictwo.

Dzięki najwyższej w branży niezawodności, wydajności i rozwiązaniom pamięć masowa do zastosowań krytycznych OceanStor F V5 jest idealna do podstawowych aplikacji korporacyjnych.

W pełni spełnia wymagania dotyczące przechowywania danych duża baza danych OLTP/OLAP, przetwarzanie w chmurze i wiele innych aplikacji, a tym samym jest szeroko ma zastosowanie do sektorów takich jak rząd, finanse, telekomunikacja, energetyka, transport i produkcja.

Pamięci stosowane w aplikacja informatycznych małych i średnich firm, w transporcie, finansach, rządzie, produkcji i innych dziedzinach.

Huawei OceanStor Dorado 3000 to system pamięci masowej klasy podstawowej w serii OceanStor Dorado all-flash. Posiada innowacyjny platforma sprzętowa, inteligentne algorytmy FlashLink® i architektura end-toend (E2E) NVMe, które razem zapewniają 50% wyższa wydajność niż poprzednia generacja przy ultra-niskim Opóźnienie 0,05 ms. Inteligentne algorytmy są wbudowane w system przechowywania, aby przechowywanie było bardziej inteligentne podczas operacje aplikacji. Inteligentna akceleracja pamięci podręcznej SCM dalej zmniejsza opóźnienie o 60%. Ponadto wszystkie aktywne-aktywne (A-A) architektura i uproszczona konstrukcja GUI pomagają uprościć operacje i konserwacja (O&M). Doskonałość w scenariuszach takich jak wirtualizacja, OA i gałęzie,

Pamięć masowa all-flash Huawei OceanStor Dorado 3000 jest zaufana opcja dla małych i średnich firm (SMB) w transporcie, finansach, rządzie, produkcji i innych dziedzinach.

Ten system przechowywania zapewnia opłacalne usługi, dzięki czemu idealnie nadaje się do:

aplikacja informatycznych małych i średnich firm.

Inteligentny hybrydowy system pamięci flash OceanStor 2600 V5

OceanStor 2600 V5 to nowej generacji, podstawowy, inteligentny system hybrydowej pamięci flash przeznaczony do rozwijania firm i oddziałów dużych przedsiębiorstw.

Jest wyposażony w najwyższej jakości platformę sprzętową, która obsługuje potężne funkcje konwergencji i inteligentne oprogramowanie do zarządzania. System pamięci masowej oferuje wyjątkową funkcjonalność, wydajność, niezawodność oraz obsługę i utrzymanie, a także zapewnia wydajne, elastyczne rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych po awarii zapewniające doskonałą ciągłość biznesową i bezpieczeństwo danych.

Produkt w pełni spełnia uniwersalne potrzeby w zakresie pamięci masowej, takie jak baza danych OLTP/OLAP i udostępnianie plików, co czyni go doskonałą opcją dla sektora administracji, przedsiębiorstw, energetyki, mediów, edukacji i opieki zdrowotnej.

Posiadamy również:

Huawei FusionCube for ROBO Solution

FusionCube firmy Huawei dla rozwiązania ROBO to zintegrowane rozwiązanie typu full-stack zaprojektowane z myślą o zdalnym biurach/oddziałach (ROBO) dużych przedsiębiorstw.

Wszystkie zasoby IT, takie jak urządzenia komputerowe, pamięć masowa systemy, urządzenia sieciowe, platformy wirtualizacji i zasilacze awaryjne (UPS) wymagane przez ROBO są zintegrowane w jednej szafie.

FusionCube dla rozwiązania ROBO można skonfigurować i okablować aby spełnić Twoje wymagania przed opuszczeniem fabryki, zapewniając wdrożenie i zarządzanie ROBO ma nigdy nie było łatwiejsze.

Ponadto platforma FusionCube Center Vision centralnie zarządza zasobami IT, dzięki czemu to rozwiązanie jest idealnym wyborem do obsługi IT oddziałów.

Dostawa „wszystko w jednym” z zerową konfiguracją na miejscu umożliwia pełny stos centrum danych brzegowych.

Urządzenia komputerowe, systemy pamięci masowej, urządzenia sieciowe, platformy wirtualizacyjne, i USP są zintegrowane w jednej szafce o modułowej konstrukcji, która umożliwia:

elastyczna konfiguracja. Platforma FusionCube Center Vision centralnie zarządza stanem środowisk, urządzenia, maszyny wirtualne (VM) i aplikacje w 500 ROBO. Maszyny wirtualne i pamięć masowa zasoby w ROBO są alokowane centralnie za pośrednictwem platformy.

Administratorzy mogą przeglądać status ROBO i alarmów w czasie rzeczywistym za pomocą komputerów PC lub telefonów komórkowych. FusionCube automatycznie sprawdza status ROBO i umożliwia zdalne aktualizacje urządzeń oraz rozwiązywanie problemów. Dodatkowo rozwiązanie to nie wymaga żadnych profesjonalnych inżynierów IT, cięcie kosztów O&M o 65%.

Oddzielone rozwiązanie Big Data do pamięci masowej i obliczeniowej czyli wykorzystanie mocy Big Data w erze cyfrowej

Huawei OceanStor Pacific

Dane są przedstawiane jako podstawowy zasób w dobie gospodarki cyfrowej. W związku z tym przedsiębiorstwa odchodzą od zwykłego zarządzania danymi w kierunku operacji na danych, przy czym duże zbiory danych odgrywają coraz większą rolę. Jednak tradycyjne, kompleksowe rozwiązania Big Data są nękane szeregiem problemów, kupionych przez gwałtowny wzrost ilości danych — od wysokich kosztów pamięci masowej i wydłużonego planowania po silosy danych — co sprawia, że ​​oddzielenie zasobów obliczeniowych i pamięci masowej jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek przed.

 

Huawei OceanStor Mass Data Storage w innowacyjny sposób implementuje natywną semantykę systemu plików Hadoop Distributed File System (HDFS) w warstwie pamięci masowej. Eliminując potrzebę instalowania wtyczek, rekonstrukcji aplikacji lub migracji danych, rozwiązanie płynnie oddziela pamięć masową od obliczeń na potrzeby dużych zbiorów danych, zapewniając przedsiębiorstwom doskonałą pamięć masową, elastyczną mobilność danych i proste zarządzanie dzięki synergii pamięci masowej i obliczeniowej.

 

Oparte na pamięci masowej danych Huawei OceanStor rozwiązanie Big Data z rozdzieleniem pamięci masowej i obliczeniowej jest już szeroko stosowane w sektorach finansów, administracji, Internetu i telekomunikacji. Rzeczywiście, w 2020 r. rozwiązanie zdobyło nagrodę Excellent Solution Award i Best Data Infrastructure Solution Award od Chińskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorstw Komunikacyjnych, podkreślając, że masowe przechowywanie danych OceanStor jest liderem innowacji w branży i przyspiesza transformację cyfrową w różnych branżach.

Ochrona informacji dla sektora usług finansowych i bankowości

Analiza operacji przedsiębiorstwa

Kontrolowanie Big Data w chmurze

Precyzyjny marketing finansowy

Big Data w e-administracji

Elastyczne EC zastępuje wiele kopii, zapewniając większe wykorzystanie pamięci masowej przy niższym całkowitym koszcie posiadania.

 

Konwergencja wielu protokołów zapewniająca wyższą wydajność analizy danych i szybsze przetwarzanie.

Oddzielenie pamięci masowej od mocy obliczeniowej z globalnym udostępnianiem zasobów eliminuje silosy danych i tworzy konwergentną, ujednoliconą platformę Big Data.

Elastyczne skalowanie zasobów pamięci masowej i obliczeniowych umożliwia szybsze wdrażanie aplikacji z obsługą szybkich, zorientowanych na użytkownika innowacji w dobie Banku 4.0.

Oddzielenie pamięci masowej od mocy obliczeniowej i automatyczne zarządzanie cyklem życia przełamują bariery pamięci masowej i przyspieszają mobilność danych, tworząc platformę obsługi dużych zbiorów danych dla administracji elektronicznej w celu lepszego zarządzania, standardów życia i wydajności ekonomicznej.