Zarządzanie uprzywilejowanym dostępem i nie tylko.

Zaawansowane rozwiązania dla bezpiecznej cyfrowej przyszłości

Nowe zastosowania cyfrowe tworzą luki w zabezpieczeniach i zwiększają powierzchnię ataku.

Nie czekaj na cyberatak — podejmij proaktywne podejście, aby zabezpieczyć swoją cyfrową przyszłość!

 

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE CERTYFIKOWANE ROZWIĄZANIA Wallix BASTION


Łatwe w użyciu i łatwe do wdrożenia rozwiązanie WALLIX Bastion PAM zapewnia solidne zabezpieczenia i nadzór nad uprzywilejowanym dostępem do krytycznej infrastruktury IT. Zmniejsz powierzchnię ataku i spełnij wymagania dotyczące zgodności z przepisami dzięki uproszczonemu zarządzaniu dostępem uprzywilejowanym.

 

Osiągnij zgodność z przepisami bezpieczeństwa, w tym RODO i CCPA.

Zyskaj wartość kompletnego, kompleksowego rozwiązania WALLIX, certyfikowanego przez CSPN przez ANSII.

WALLIX został nazwany „Ogólnym Liderem” w Kompasie Przywództwa KuppingerCole Analyst 2020 w zakresie zarządzania uprzywilejowanym dostępem

 Pobierz raport, aby dowiedzieć się więcej!

Kompleksowe funkcje bezpieczeństwa dostępu, Wallix Bastion:

  1. Zarządzanie sesją

Chroń swoje krytyczne zasoby przed cyberatakami, korzystając z potężnych i łatwych w użyciu funkcji Privileged Session Management (PAM). 

Spełnij wymagania dotyczące bezpieczeństwa cybernetycznego i monitoruj aktywność sesji uprzywilejowanych, jednocześnie zwiększając produktywność administratorów IT oraz umożliwiając i łatwą kontrolę nad uprzywilejowanym dostępem.

  1. Zarządzanie hasłami

Bezpiecznie przechowuj dane uwierzytelniające w kontrolowanym skarbcu i chroń hasła przed kradzieżą i udostępnianiem dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu. Wyeliminuj hasła zapisane na karteczkach samoprzylepnych lub przechowywane w niezabezpieczonych plikach Excela lub, co gorsza, zapisane w skryptach z czystym tekstem, aby wszyscy mogli je odkryć. Skorzystaj z wysokiego poziomu kontroli bezpieczeństwa haseł, a także zarządzania hasłami między aplikacjami, aby uzyskać ścisłą kontrolę nad uprzywilejowanymi poświadczeniami.

  1. Manager dostępu

Zapewnij administratorom IT i zewnętrznym dostawcom bezpieczny dostęp zdalny, aby mogli bezpiecznie łączyć się z dowolnego miejsca dzięki funkcjom bezpiecznego projektowania; daj swojemu zespołowi IT możliwość zagwarantowania, że ​​tylko właściwa osoba będzie miała dostęp do właściwych zasobów we właściwym celu.

Wyeliminuj potrzebę otwierania połączeń RDP, SSH lub Telnet dzięki opartej na przeglądarce internetowej łączności Access Manager z zarządzaniem sesjami. Nie potrzeba żadnych dodatkowych wtyczek ani grubych klientów na punktach końcowych, ani niewykrywalnej infrastruktury VPN w celu zabezpieczenia dostępu do krytycznych zasobów.

  1. PEDM

Prawa administratora mogą wprowadzać krytyczne luki w ważnych zasobach. Upewnij się, że odpowiednie uprawnienia są przyznawane właściwemu użytkownikowi we właściwym czasie, bez obniżania produktywności.

Zarządzanie podnoszeniem i delegowaniem uprawnień zapewnia najmniejszą kontrolę uprawnień nad prawami dostępu do najbardziej wrażliwych zasobów IT. Wyeliminuj nadmiernie uprzywilejowanych użytkowników i zminimalizuj zagrożenia bezpieczeństwa bez ograniczania produktywności zespołów.

  1. AAPM

Włącz metody DevOps i Robotic Processes, aby automatycznie uzyskiwać dostęp do krytycznych zasobów IT w czasie rzeczywistym bez wrażliwych, zakodowanych na stałe poświadczeń pozostawionych w skryptach. Moduł AAPM to łatwe do zainstalowania oprogramowanie, które współpracuje z narzędziami Ansible, Terraform i innymi podobnymi narzędziami, aby umożliwić zapieczętowany dostęp do haseł docelowych przechowywanych w WALLIX Bastion Vault.

Wallix Zastosowanie do aplikacji Password Manager umożliwia devops aby uzyskać dostęp do krytycznych zasobów nie wiedząc poświadczenia. Wszystkie sekrety są bezpiecznie przechowywane, a AAPM umożliwia całkowicie bezpieczny dostęp dla narzędzi DevOps lub robotów, zapewniając niezrównane bezpieczeństwo i kontrolę oraz niezrównaną produktywność.

Wallix to również:

Innowacyjne zabezpieczenia punktów końcowych o najniższych uprawnieniach

Wyeliminuj potrzebę posiadania kont użytkowników z podwyższonymi uprawnieniami dzięki innowacyjnemu zarządzaniu uprawnieniami punktów końcowych. Uzyskaj niezrównane bezpieczeństwo we wszystkich punktach końcowych dzięki uprawnieniom kontrolowanym na poziomie aplikacji i procesu — bez wpływu na produktywność użytkowników.

Ujednolicenie, zabezpieczenie i uproszczenie dostępu użytkowników

Uprość i zabezpiecz dostęp do kluczowych aplikacji biznesowych ze scentralizowanej platformy. Chroń strategiczne zasoby, zwiększ wydajność i produktywność oraz popraw komfort użytkowania zarówno dla użytkowników aplikacji, jak i administratorów.

Silne uwierzytelnianie dla bezkompromisowego bezpieczeństwa

WALLIX Authenticator oferuje silne, wieloskładnikowe uwierzytelnianie w celu ochrony dostępu do IT, aplikacji i danych z połączeniem o wysokim poziomie bezpieczeństwa, gdziekolwiek jesteś.

Bezpieczeństwo zero zaufania

Zasada zerowego zaufania wymaga dowodu tożsamości, aby umożliwić dostęp z dowolnego miejsca. Zapobiegaj nieautoryzowanemu dostępowi, ogranicz naruszenia danych i zmniejsz ryzyko przesunięcia bocznego, aby chronić całe środowisko IT bez żadnych ograniczeń technicznych dla użytkowników.

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE CERTYFIKOWANE ROZWIĄZANIA Wallix BASTION

KONTAKT

GRUPA Loopus, Loopus Sp. z o.o.

Siedziba spółki

Antonie, ul. Mazurska 1
07-410 Ostrołęka

NIP: 758-238-29-82
REGON: 521095247

Biuro w Warszawie

ul. Mangalia 4 lok. 418
02-758 Warszawa biuro@loopus.pl

kontakt handlowy:

Robert Rudzik
tel. +48 601 130423
robert.rudzik@loopus.pl

numery rachunków:

85 1140 2004 0000 3702 7751 3647 – rachunek prowadzony w PLN
61 1140 2004 0000 3112 1050 9067 – rachunek prowadzony w EUR
37 1140 2004 0000 3912 0645 1209 – rachunek prowadzony w USD