Bezpieczeństwo danych dla przedsiębiorstw na podstawie europejskiego producenta SealPath. Ochrona, która podróżuje z Twoimi danymi.

Sed ornare magna efficitur orci accumsan, tincidunt accumsan nulla gravida. Nullam suscipit dolor id pharetra laoreet.

Ochrona SealPath towarzyszy dokumentowi zarówno w Twojej sieci, jak i w sieciach klientów lub partnerów, w chmurze lub na urządzeniu mobilnym.

Kontroluje, kto ma dostęp do danych, kiedy i z jakimi uprawnieniami (odczyt, edycja, drukowanie, kopiowanie, wklejanie itp.).

Możesz zobaczyć szczegóły dostępu do dokumentu i czy ktoś próbował uzyskać dostęp bez pozwolenia.

Jeśli przestaniesz współpracować z posiadaczem dokumentu, możesz zablokować lub usunąć ten dokument, aby był niedostępny dla tego użytkownika lub nikogo innego.

IRM SealPath to przede wszystkim

Łatwość użycia

SealPath został zaprojektowany, aby zapewnić największą łatwość użytkowania i elastyczność zarówno użytkownikom końcowym, jak i personelowi IT

Automatyzacja

Dokumenty wystarczy umieścić w folderze sieciowym lub bibliotece menedżera dokumentów, aby były chronione przez funkcję automatycznej ochrony folderów

Chmura + lokalnie

Wdróż go w trybie chmury, aby uniknąć instalowania komponentów serwerowych lub lokalnych, aby uzyskać pełną kontrolę nad infrastrukturą

Integracja

SealPath integruje się z narzędziami Active Directory lub SIEM LDAP, DLP i firmowymi manegerami dokumentów.

Ochrona informacji dla sektora usług finansowych i bankowości

Usługi finansowe to jeden z sektorów o największej liczbie zorganizowanych cyberataków. Podstawowym przedmiotem działalności jest zarządzanie aktywami finansowymi, które są szczególnie atrakcyjne zarówno dla zagrożeń zewnętrznych, jak i złośliwych agentów wewnętrznych. Przyczyną cyberataków są zwykle względy finansowe.

Ochrona w jednym z najbardziej regulowanych sektorów

Sektor finansowy jest jednym z najbardziej regulowanych ze wszystkich. Niezbędna jest zgodność z normami, takimi jak PCI-DSS lub przepisami ogólnymi, takimi jak ogólne rozporządzenie UE o ochronie danych (RODO), które są bardzo istotne dla sektora. Dane krytyczne muszą pozostać zaszyfrowane, a ich wykorzystanie przez cały czas kontrolowane.

Podatność na zagrożenia wewnętrzne

W ostatnich latach często pojawiały się w mediach informacje wydobywania poufnych danych przez pracowników i byłych pracowników. W niektórych przypadkach było to ułatwione przez wewnętrzne zaniedbania lub nieostrożność, w innych celowe nadużycie informacji w celu wykorzystania ich w nowej pracy lub sprzedania ich oferentowi, który zaoferuje najwyższą cenę.

Dynamiczny sektor z dużą ilością udostępnianych informacji

Sektor usług finansowych stale się rozwija. Dowodem na to jest ekspansja tzw. „FinTechu”. Chociaż może nie być to usprawniony sektor, jeśli chodzi o kontrolę regulacyjną, analitycy finansowi muszą przenosić krytyczne informacje zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie bez przeszkód, ale także bez zaniedbywania potrzeby ich ochrony i pod własną kontrolą.

KONTAKT

GRUPA Loopus, Loopus Sp. z o.o.

Siedziba spółki

Antonie, ul. Mazurska 1
07-410 Ostrołęka

NIP: 758-238-29-82
REGON: 521095247

Biuro w Warszawie

ul. Mangalia 4 lok. 418
02-758 Warszawa biuro@loopus.pl

kontakt handlowy:

Robert Rudzik
tel. +48 601 130423
robert.rudzik@loopus.pl

numery rachunków:

85 1140 2004 0000 3702 7751 3647 – rachunek prowadzony w PLN
61 1140 2004 0000 3112 1050 9067 – rachunek prowadzony w EUR
37 1140 2004 0000 3912 0645 1209 – rachunek prowadzony w USD