Bezpieczeństwo informacji wrażliwych i wartości intelektualnej

Bezpieczeństwo informacji wrażliwych i wartości intelektualnej

Bezpieczeństwo informacji wrażliwych i wartości intelektualnej zawartej w poczcie elektronicznej, dokumentach i plikach, w czasach cyfrowej komunikacji jest kluczowym elementem dla wielu firm.

W dobie codziennej pracy często nie uświadamiamy sobie, jakie informacje krążą nie tylko po firmie, ale są wysyłane pocztą elektroniczną lub przekazywane na nośnikach cyfrowy, poza firmę, w dobrej i niestety czasami, złej wierze.

Czas pandemii przyniósł również niespotykanej skali rozwój pracy hybrydowej, w wyniku której, otwarta sieć Internet stała się częścią waszej informatycznej sieci firmowej.

Jesteśmy Partnerem firmy SealPath, która jest liderem w rozwiązaniach klasy IRM (Information Right Management) czyli Zarządzaniem dostępem do dokumentów wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Jeśli wspomniane powyżej zagadnienia są w Państwa zainteresowaniu, nurtują Wasze kierownictwo, dział prawny, dział compliance, finansów lub biuro/sekretariat zarządu, chętnie opowiemy o możliwościach wsparcia Was w zakresie podniesienia bezpieczeństwa firmy i ułatwienia pracy z cyfrowymi informacjami wrażliwymi.

Będziemy wdzięczni za możliwość przeprowadzenia dla zainteresowanych komórek merytorycznych przeprowadzeniem praktycznej, max 60 minutowej, prezentacji rozwiązania.